Боенка - Боиме и учиме да броиме

Боенка - Боиме и учиме да броиме

100 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 11
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативна боенка во која, покрај боењето и поврзување на точки, детето изучува поими, зборови и броеви како и вежба за нивно правилно пишување.  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2023. UKION SHOPS