Насмевка за петка

Насмевка за петка

150 ден.
Шифра на производ: 04
Достапност: На залиха
Количина:

На интересен начин преку приказни и случки на Јан и Ина, се прикажани основните превентивни мерки коишто децата треба да ги знаат за да стекнат здрави навики за одржување на оралното здравје. Тоа првично се однесува на правилното водење орална хигиена, здрава исхрана, како и посета на стоматолог.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2020. UKION SHOPS