Волшебното моливче

Волшебното моливче

220 ден. 160 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 91
Достапност: На залиха
Количина:

Сликовницата „Волшебното моливче“ низ приказна ги воведува децата во една возбудлива авантура преку која тие пловат на крилјата на нивната имагинација. Книгата е воедно и патување во фантастичниот свет на децата и остварување на детските желби, но преку еден поинаков, волшебен свет. Децата освен тоа што ќе ја прочитаат приказната самите ќе може и да ги обојат соодветно насликаните илустрации.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Volsebnoto molivce
ЕДУКА МАК Книжарница © 2023. UKION SHOPS