Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
КВИЗ ПАРОВИ
Квизот содржи 48 илустрирани прашања, „магичен прозорец“ за отчитување на точниот одговор и ливчиња ..
460 ден.390 ден.
без ДДВ: 371 ден.
-15%
КВИЗ ПРОНАЈДИ ГО НАТРАПНИКОТ
Квизот содржи 48 илустрирани задачи, „магичен прозорец“ за отчитување на точниот одговор и ливчиња з..
460 ден.390 ден.
без ДДВ: 371 ден.
-31%
Малите жени
„Малите жени“ е приказна за четири сестри: Мег, Џо, Бет и Ејми Марч. Базирана е на личните искуства ..
290 ден.200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-17%
Мини математички текнувалки 3-4 години
Едукативен и интегриран прирачник по математика за деца од предучилишна возраст со современа концепц..
300 ден.250 ден.
без ДДВ: 238 ден.
-21%
Раскази без патокази
Оваа книга е наменета за децата и секој расказ или сказна има цел да понуди истовремено учење низ иг..
280 ден.220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
-10%
Самовилата од Виленија
„САМОВИЛАТА ОД ВИЛЕНИЈА“ е нова книга за деца од младата авторка Марија Ралповска, своевиден мини ро..
200 ден.180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
-10%
Сетко Досетко
Сликовницата Сетко Досетко ќе го задржи вниманието на младите читатели, ќе ја разбуди нивната љубопи..
390 ден.350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS