РАСКАЗИ ЗА ДЕЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-27%
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН – КНИГА ЗА СЕКОЕ ДЕТЕ Книгата со раскази и фасцинантни илустрации коишто го оживу..
750 ден.550 ден.
без ДДВ: 524 ден.
-10%
Сетко Досетко
Сликовницата Сетко Досетко ќе го задржи вниманието на младите читатели, ќе ја разбуди нивната љубопи..
390 ден.350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
-19%
Тајните на Дедомразија
Сигурно не знаете дека патот на вашите желби од Дедомразија до вас, со сета своја магија, Дедо Мраз ..
260 ден.210 ден.
без ДДВ: 200 ден.
-25%
Таинствени патеки
Јунаците во „Таинствените патеки“ влегуваат во неверојатни авантури од кои среќно се избавуваат, поб..
240 ден.180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
-21%
Авантурите на мачорот Перко
Во оваа книга хронолошки се опишани некои можни и неможни случки, згоди и незгоди на мачорот Перко о..
390 ден.310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Приказни за снаодливите ученици
Зошто да ја оставиме снаодливоста на случајност кога има начин како да ја стекнеме и користиме? Н..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
Приказни за стекнување на основни финансиски навики на децата
Образовниот систем не ги учи децата како да стекнат добри финансиски навики. Нема креативност, нема ..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
-19%
Сивото
Ако сакате топла приказна, нежна, полна љубов ... запознајте го Сивото! Ако сакате приказна за над..
160 ден.130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
-27%
Бајка за едно тажно глувче
„БАЈКА ЗА ЕДНО ТАЖНО ГЛУВЧЕ“ е нова илустрирана книга за деца, бајка во стихови. Сонот на тажното гл..
220 ден.160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-27%
Бела и Зборко
„БЕЛА и ЗБОРКО“ е нова илустрирана книга, раскази за деца. Оваа е приказна за мачката и папагалот ко..
220 ден.160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Врз основа на 2 оценки.
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS