Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-24%
Бајки на нишалки
Оваа книга е наменета за децата и секоја бајка или приказна има цел да го ангажира детето да слуша и..
290 ден.220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
-27%
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН – КНИГА ЗА СЕКОЕ ДЕТЕ Книгата со раскази и фасцинантни илустрации коишто го оживу..
750 ден.550 ден.
без ДДВ: 524 ден.
-31%
Близнаците МА и ЛУ
Да се симне ѕвездата Вечерница или Месечината од небото, да се улови облак или да се отпатува во Зан..
290 ден.200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-9%
Боенка - Буква до буква азбука
Едукативна боенка во која, покрај боењето и поврзување на точки, детето изучува поими, зборови и&nbs..
110 ден.100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
-17%
Весели вагони низ четири сезони
Збирка поезија за деца со илустрации и со хумористични и интересни стихови. ..
180 ден.150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
-25%
Волшебната санка
Сликовницата е наменета за деца од предучилишна до рана училишна возраст. Низ современи илустрации к..
120 ден.90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
-15%
ВРТИ од А до Ш
„ВРТИ од А до Ш“ има за цел да одговори на програмската потреба за развојот на писменоста кај децата..
650 ден.550 ден.
без ДДВ: 524 ден.
-16%
ГЕОМЕТРИСКИ ТЕЛА - налепници
Илустрирана сликовница со налепници за изучување на геометриските тела. Содржи додатоци од картон од..
250 ден.210 ден.
без ДДВ: 200 ден.
-25%
Другаруваме со Лили и Вили
Книгата со раскази Другаруваме со Лили и Вили од младата авторка Матеа Стоев опфаќа различни теми со..
280 ден.210 ден.
без ДДВ: 200 ден.
-31%
Духот од Кантервил
„Духот од Кантервил“ е приказна за едно семејство коешто се доселува во куќа на село, опседната од д..
290 ден.200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS