ГЕОМЕТРИСКИ ТЕЛА - налепници

ГЕОМЕТРИСКИ ТЕЛА - налепници

250 ден. 210 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 105
Достапност: На залиха
Количина:

Илустрирана сликовница со налепници за изучување на геометриските тела. Содржи додатоци од картон од кои децата можат да формираат различни геометриски тела и да добијат претстава за 3D изгледот на истите. Наменета за деца над 3 годишна возраст.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS