КВИЗОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
АЗБУКА
Дидактичка игра наменета за деца од 3 до 7 години. Целта е описменување низ игра по принципот „од по..
420 ден.
без ДДВ: 400 ден.
-7%
КВИЗ МАТЕМАТИКА
Оваа дидактичка игра е наменета за деца од 6 и повеќе години. Целта на играта е целосно совладување ..
420 ден.390 ден.
без ДДВ: 371 ден.
-5%
РАБОТИЛНИЦА КИЛИМ
Со оваа едукативна игра децата учат како да ткаат килими, шалчиња и друго на едноставен и интересен ..
390 ден.370 ден.
без ДДВ: 352 ден.
ЗАВРТИ БОЈА И ФОРМА
ЗАВРТИ БОЈА И ОБЛИК е едукативна дидактичка игра наменета за деца од 3 годишна возраст. Целта е дете..
390 ден.
без ДДВ: 371 ден.
-10%
СООБРАЌАЈ
СООБРАЌАЈ е едукативна дидактичка игра наменета за деца на возраст од 6+ години. Играта овозможува и..
420 ден.380 ден.
без ДДВ: 362 ден.
БЕТА 2
БЕТА 2 е едукативна дидактичка игра наменета за деца на возраст од 5+ години. Целта на оваа игра е з..
390 ден.
без ДДВ: 372 ден.
ЕДУКА МАК Книжарница © 2021. UKION SHOPS