КУПУВАМ ДОМАШНО

КУПУВАМ ДОМАШНО

Почитувани,

Издавачката куќа ЕДУКА МАК се вклучува во акцијата „КУПУВАМ ДОМАШНО“. На оваа страница со вашите картички сосема безбедно можете да купувате македонски производи. Најголемиот дел од нашите изданија се напишани од наши македонски автори. Подарете им на вашите деца нешто интересно и едукативно. Слободно направете избор! Вклучете ја и книгата во изборот! Воедно можете да го искористите и големиот летен online ПОПУСТ на нашите изданија кој ЕДУКА МАК ќе го овозможи за вас до 15.08.2020 година.

Бидете и вие дел од оваа акција затоа што И КНИГАТА Е ДОМАШЕН ПРОИЗВОД!

Со почит,

ЕДУКА МАК

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Чадот во градот
Сликовница е наменета за децата од предучилишна и рана училишна возраст. Сликовницата е поучна ек..
180 ден.150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
-20%
Традицијата и народното творештво
„НАРОДНОТО ТВОРЕШТВО И ТРАДИЦИЈАТА“ е илустрирана сликовница за деца низ чија едукативнo-забавна сод..
200 ден.160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-20%
Наде и Нено учат за животните
Едукативната сликовница НАДЕ И НЕНО УЧАТ ЗА ЖИВОТНИТЕ наменета е за деца од 6 до 10 годишна воз..
350 ден.280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS