Новогодишно пакетче бр.4

Новогодишно пакетче бр.4

350 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 127
Достапност: На залиха
Количина:

Во пресрет на Новата 2024 година, задоволство ни е да Ви понудиме едукативни НОВОГОДИШНИ ПАКЕТЧИЊА за децата од предучилишна и рана училишна
возраст. Содржината на пакетчето е прикажано на сликата. Изданијата за новогодишното пакетче ќе бидат спакувани во подарок кутија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS