ЕДУКА МАК

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-19%
Тајните на Дедомразија
Сигурно не знаете дека патот на вашите желби од Дедомразија до вас, со сета своја магија, Дедо Мраз ..
260 ден.210 ден.
без ДДВ: 200 ден.
-25%
Таинствени патеки
Јунаците во „Таинствените патеки“ влегуваат во неверојатни авантури од кои среќно се избавуваат, поб..
240 ден.180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
ФОРМИ - налепници
Илустрирана сликовница со налепници за изучување на геометриските форми. Наменета за деца над 3..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
-17%
Чадот во градот
Сликовница е наменета за децата од предучилишна и рана училишна возраст. Сликовницата е поучна ек..
180 ден.150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
-28%
Шумска олимпијада
Сликовницата е наменета за децата од предучилишна возраст. Низ прекрасните хумористични илустрации о..
180 ден.130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
-17%
100 Илустрирани басни од ЕЗОП
Во оваа книга со наслов 100 ИЛУСТРИРАНИ БАСНИ ОД ЕЗОП, направен е избор на точно 100 кратки басни, в..
600 ден.500 ден.
без ДДВ: 476 ден.
-21%
Авантурите на мачорот Перко
Во оваа книга хронолошки се опишани некои можни и неможни случки, згоди и незгоди на мачорот Перко о..
390 ден.310 ден.
без ДДВ: 295 ден.
-31%
Алиса во земјата на чудата
Авантурите на „Алиса во Земјата на чудата“ е класична бајка која ја негувале читателите уште од нејз..
290 ден.200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Боенка - Боиме и учиме да броиме
Едукативна боенка во која, покрај боењето и поврзување на точки, детето изучува поими, зборови ..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS