ЕДУКА МАК

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Деби Му го разбуди бувчето
Деби Му го разбуди бувчето е модерна збирка на раскази наменети за деца на возраст од 9 го..
200 ден.160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Kujtesa matematikore 4-5 vjec
Doracak për moshën parashkollore. Едукативен и интегриран прирачник по математика за деца од пред..
320 ден.
без ДДВ: 305 ден.
-20%
Деби Му освојува медали
Деби Му освојува медали е модерна збирка на раскази наменети за деца на возраст од 9 ..
200 ден.160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Новогодишно пакетче бр.1
Во пресрет на Новата 2024 година, задоволство ни е да Ви понудиме едукативни НОВОГОДИШНИ ПАКЕТЧИЊА з..
200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Новогодишно пакетче бр.2
Во пресрет на Новата 2024 година, задоволство ни е да Ви понудиме едукативни НОВОГОДИШНИ ПАКЕТЧИЊА з..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Новогодишно пакетче бр.3
Во пресрет на Новата 2024 година, задоволство ни е да Ви понудиме едукативни НОВОГОДИШНИ ПАКЕТЧИЊА з..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
Новогодишно пакетче бр.4
Во пресрет на Новата 2024 година, задоволство ни е да Ви понудиме едукативни НОВОГОДИШНИ ПАКЕТЧИЊА з..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
-27%
Принцезата на книгите
„ПРИНЦЕЗАТА НА КНИГИТЕ“ е едноставна приказна, налик на бајка, полна со воспитни пораки и поуки за п..
220 ден.160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-20%
Учам германски јазик и патувам
УЧАМ ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК И ПАТУВАМ е едукативна сликовница за деца во која главниот лик СУПЕР СМЕШКА сак..
200 ден.160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Kujtesa matematikore 5-6 vjec
Doracak për moshën parashkollore. Едукативен и интегриран прирачник по математика за деца од пред..
360 ден.
без ДДВ: 343 ден.
-14%
Весели песни со букви лесни
Сликовницата е одлична идеја, преточена во лесно разбирливи детски стихови и преку илустрации. Ваков..
280 ден.240 ден.
без ДДВ: 229 ден.
-32%
Стихувалки 2018 / 2019 / 2020 / 2021 / 2022 / 2023
Збирка на поетски творби за деца ..
220 ден.150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Заспивалки
Книга - сликовница со музичко ЦД која содржи 10 авторски приспивни приказни и 10 приспивни песни. Те..
480 ден.
без ДДВ: 457 ден.
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS