Bon Ton zil sesi çaliyor

Bon Ton zil sesi çaliyor

220 ден. 150 ден.
Шифра на производ: 34
Достапност: На залиха
Количина:

Со примена на овој прирачник се очекува децата да се стекнат со основни знаења за БОНТОНОТ, кои најдолго траат во животот, да развијат љубопитност, самостојност и иницијатива во стекнување на навиките за правилно и културно однесување, изразување и комуницирање во средината во која престојуваат и  во одредени животни ситуации.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS