Новогодишен подарок за Перко

Новогодишен подарок за Перко

100 ден. 80 ден.
Шифра на производ: 35
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Сликовниците се наменети за деца од предучилишна до рана училишна возраст. Низ современи илустрации кои говорат наместо текстот и римувани стихови, оваа сликовница има и едукативен карактер: стекнување сознанија за детските новогодишни желби, за зачувување на семејните вредности, за развивање на чувствата, за детските радости кои ги носи доаѓањето и пречекот на новата година.

Сликовници
Автор Ели Маказлиева
Број на страници 14
Димензии 210*140

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS