Подари ми насмевка - логопедска сликовница

Подари ми насмевка - логопедска сликовница

150 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 65
Достапност: На залиха
Количина:

Подари ми насмевка е логопедска сликовница која е наменета за децата за вежбање и учење на говор низ семејни активности и игри, со стручни совети за родителите и воспитувачите. Оваа сликовница има за цел да им помогне на родителите и воспитувачите, преку иницирање соодветни игри, да го стимулираат развојот на говорот кај детето за да може навремено да го усвои правилниот изговор на гласовите.

Сликовници
Автори Катерина Иваноска Вангелова Татјана Петреска - логопед
Број на страници 24
Димензии 220х220 мм
Повез мек

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2021. UKION SHOPS