Боенка - Животни

Боенка - Животни

100 ден. 90 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 46
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативна боенка во која, покрај боењето и поврзување на точки, детето изучува поими, зборови. Се запознава со домашните и дивите животни и птици, како и со морските животни. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS