Боенка - Сообраќај

Боенка - Сообраќај

100 ден. 90 ден.
Шифра на производ: 25
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативна боенка во која, покрај боењето и поврзување на точки, детето изучува поими, зборови, сообраќајните средства како и видовите сообраќај 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS