СРЕЌЕН РОДЕНДЕН

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН

750 ден. 550 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 85
Достапност: На залиха
Количина:

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН – КНИГА ЗА СЕКОЕ ДЕТЕ

Книгата со раскази и фасцинантни илустрации коишто го оживуваат текстот за највозбудливиот ден во годината ‒ роденденот, со својата магија позитивно влијае на децата. Таа е полна со љубов, планирање и организирање роденденски прослави, декорации, игри, пораки, забавни идеи и неверојатни желби.

Оваа книга содржи 12 раскази (за секој месец во годината), со забавни факти опишани во детали, идеи и концепти што водат до програмска едукација. Книга што подарува и измамува насмевки на детските лица, независно од возраста, книга што децата ќе ја сакаат и ќе уживаат во секој роденденски расказ.

Книгата „СРЕЌЕН РОДЕНДЕН“ е прекрасен, траен и совршен подарок за секое дете!

Сликовници
ISBN 978-608-4737-65-0
Автор Ели Маказлиева
Број на страници 64
Димензии 240 х 240 mm
Повез Тврд

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Sreken rodenden
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS