РАБОТИЛНИЦА КИЛИМ

РАБОТИЛНИЦА КИЛИМ

420 ден. 370 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 74
Достапност: На залиха
Количина:

Со оваа едукативна игра децата учат како да ткаат килими, шалчиња и друго на едноставен и интересен начин, според нивна желба и уметнички предиспозиции. 

Комплетот содржи: два разбоја, шест макари со волница, две вратила за основа, две игли за провлекување, чешел.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS