ЗАВРТИ БОЈА И ФОРМА

ЗАВРТИ БОЈА И ФОРМА

500 ден. 440 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 67
Достапност: На залиха
Количина:

ЗАВРТИ БОЈА И ОБЛИК е едукативна дидактичка игра наменета за деца од 3 годишна возраст. Целта е детето низ игра да научи да ги распознава боите и формите како и да го развие логичкото размислување и графомоторната способност.  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS