СООБРАЌАЈ

СООБРАЌАЈ

460 ден. 390 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 68
Достапност: Out Of Stock
Количина:

СООБРАЌАЈ е едукативна дидактичка игра наменета за деца на возраст од 6+ години. Играта овозможува изучување и совладување на основните сообраќајни правила.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS