Моњо и вселенскиот брод

Моњо и вселенскиот брод

200 ден. 180 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 76
Достапност: На залиха
Количина:

Катерина и Давид отсекогаш сонувале да ја истражат вселената, посакувале да ги допрат ѕвездите што се високо на небото. Една вечер тие случајно откриваат портал што може да ги пренесе до други таинствени планети. Заедно со Моњо, децата се качуваат во вселенскиот брод што ги води на незаборавно патување низ вселената и во мисија да ја спасат планетата Лура од темнината.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS