Таинствени патеки

Таинствени патеки

240 ден. 180 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 77
Достапност: На залиха
Количина:

Јунаците во „Таинствените патеки“ влегуваат во неверојатни авантури од кои среќно се избавуваат, побогати за едно животно искуство повеќе.
...Ако Марио не ги почитуваше советите на возрасните, ако беше непромислен, ако се лутеше и не наоѓаше решение за секој проблем, тогаш не ќе можеше да соработува и да се дружи со своите пријатели кои му помагаат во неволја, зашто старите добро рекле – „доброто со добро се враќа”.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS