БЕТА 2

БЕТА 2

460 ден. 390 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 69
Достапност: На залиха
Количина:

БЕТА 2 е едукативна дидактичка игра наменета за деца на возраст од 5+ години. Целта на оваа игра е запознавање со животните и со деловите од нивните тела, развивање на моќта на забележување и развивање на натпреварувачкиот дух.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS