Сивото

Сивото

160 ден. 130 ден.
Производител: ЕДУКА МАК
Шифра на производ: 109
Достапност: На залиха
Количина:

Ако сакате топла приказна, нежна, полна љубов ... запознајте го Сивото!
Ако сакате приказна за надеж и доверба, за почитување и истрајност... прочитајте го Сивото!
Книга која нема да ве остави рамнодушни.
Книга која, за момент, ќе ве тргне од сивилото на секојдневието и ќе ви открие нови вредности.
Топла приказна за едно врапче и за една Невенче.
Уживајте!

Сликовници
Автор Владо Димовски

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
ЕДУКА МАК Книжарница © 2024. UKION SHOPS